Wydrukuj tę stronę
piątek, 02 kwiecień 2021 19:18

Ariana Grande zostanie trenerem w programie “The voice”

Napisał
Ariana Grande instagram Ariana Grande instagram fot: instagram.com/arianagrande

Ariana Grande to znana amerykańska piosenkarka I kompozytorka. Do jej największych hitów można zaliczyć “7rings” czy też “Positions”. Teraz artystka ma okazję sprawdzić się w nowej roli… trenera!

 

“The vioce” czeka zmiana

Do chwili obecnej w amerykańskiej edycji programu muzycznego “The vioce” można było zobaczyć Nicka Jonasa. Jednak postanowił on nie kontynuować współpracy z producentami show. W kolejnej edycji w jego miejscu fani zobaczą topową piosenkarkę Ariane Grande. Producenci bardzo długo nalegali I namawiali piosenkarkę do udziału w programie. Negocjacje zakończyły się sukcesem producentów… Ariana zostanie nową trenerką w 21 edycji “The voice”. Piosenkarka na mediach społecznościowych podzieliła się tą informacją, pisząc “Niespodzianka! Jestem wniebowzięta, zaszczycona I podekscytowana , że dołącze do Kelly Clarkson, Johna Legenda I Blake’a Sheltona w 21 edycji The voice”.

Zmiany, zmiany!

Zmiana trenera to nie nowość w programie. Tylko Blake Shelton występuje w show od samego początku. Wierni fani “The voice” na pewno wiedzą, jak wiele gwiazd można było zobaczyć w programie. Uczestnicy, uczyli się pod okiem Shakiry, Gwen Stefani, Adama Levine’a, Ushera, Miley Cyrus, Christiny Aguilery czy Alici Keys. Nowa trenerka już nie może doczekać się premierowego odcinka 21 edycji.

Sylwester Niedzielski

Redaktor naczelny „Trybuny Polskiej”. Bez przerwy w pracy, zawsze ciekawy nowinek technologicznych. Pasjonat polityki i historii. Wierzy w ciągły rozwój. Motto: „Zawsze trzeba mieć plan”.

https://trybunapolska.pl/sylwester-niedzielski