Wydrukuj tę stronę
czwartek, 11 luty 2021 20:52

USA: Donald Trump w obliczu nawarstwiających się problemów

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Donald Trump z problemami Donald Trump z problemami

Zdecydowanie ostatni czas nie jest najlepszy dla Donalda Trumpa. Nie dość, że przegrał wybory prezydenckie, jest stroną procesu o fałszowanie wyborów to na domiar złego jego konto na Twitterze zostało permanentnie usunięte!

 

Zasady serwisu Twitter nie pozwalają na przywrócenie usuniętego konta Donalda Trumpa

Dyrektor finansowy Twittera, Ned Segal zapowiedział, że nawet jeśli Donald Trump będzie ponownie startował w wyborach prezydenckich to i tak nie odzyska konta. Przypominamy, że konto Trumpa zostało usunięte 8 stycznia i od tamtego czasu były prezydent nie zdecydował się na założenie kolejnego profilu. Jest to duży cios dla Donalda, który bardzo ochoczo głosił swoje teorie na tej platformie.

Proces o impeachment to kolejny powód do złości Trumpa

Były prezydent Stanów Zjednoczonych nie tylko jest rozczarowany usunięciem jego konta na Twitterze. Niepokoi go również proces o impeachment, w którym jest stroną. Trump uważa, że jego prawnicy nie radzą sobie w procesie i z niesmakiem ogląda cały proces w swojej posiadłości na Florydzie. Najbardziej rozwścieczyło go, gdy jego prawnicy przyznają, że Joe Biden wygrał wybory prezydenckie, według plotek Donald Trump był zły do tego stopnia, że zaczął krzyczeć na telewizor.

To nie koniec złej passy Donalda

Gdyby tego było mało, prokuratorzy z Georgii wszczęli śledztwo wobec Donald Trumpa. Przedmiotem śledztwa jest wywieranie nacisku na przeprowadzenie wyborów powszechnych przez zainteresowanego. Prokuratura już wysłała listy do władz stanowych, w których wnosi o zachowanie dokumentacji, w której były prezydent naciska na przeprowadzenie wyborów powszechnych, taka rozmowa miała miejsce między innymi ze stanowym sekretarzem stanu.