Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 19 kwiecień 2021 20:16

Znamy zwycięzcę "The Voice Kids"!

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Sara Egwu-James - zwyciężczyni The Voice Kids Sara Egwu-James - zwyciężczyni The Voice Kids fot: youtube.com

W czwartej edycji popularnego programu muzycznego zaprezentowało się wiele utalentowanych dzieciaków o pięknym głosie i ogromnych umiejętnościach wokalnych. Jednak program rządzi się swoimi prawami i w końcu widzowie musieli wyłonić zwycięzcę. Podczas ostatniego odcinka czwartej edycji, czyli w finale poznaliśmy tą jedyną i najlepszą.

 

12 letnia zwyciężczyni - polska Whitney Houston

Czwartą edycję programu wygrała 12-letnia Sara Egwu-James. Występowała ona w drużynie Barona i Tomsona. Dziewczynka nie tylko została okrzyknięta „najlepszym głosem dziecięcym”, ale także zgarnęła niemałą nagrodę finansową. Wygrane 50 tysięcy złotych pozwala jej rozwijać swoje umiejętności i rozpocząć karierę. Czy kariera będzie? Jurorzy programu są tego pewni że tak i twierdzą, że o 12-latce jeszcze usłyszymy.

Tomson podkreślił dojrzałość Sary, mówiąc „Mimo młodego wieku dojrzałość muzyczna pozwala jej sięgać po emocje, jakich rzadko doświadcza się w show z udziałem dzieci. Wychowana z muzyką w sercu może śmiało podbijać świat”.

Baron także komplementuje dziewczynę - „Taka świadomość muzyczna i warsztat, jakie ona prezentuje, jest zjawiskiem samym w sobie”.

Zwyciężczyni programu The Voice Kids jest zwyczajną nastolatką - to Sara Egwu-James

Mimo iż Sara Egwu-James od chwili rozpoczęcia show stała się rozpoznawalna, to jednak nadal pozostawała zwyczajną nastolatką. Nawet po zwycięstwie pozostanie skromna i naturalna. Sara od lat jest związana z muzyką, ponieważ jest uczennicą Państwowej Szkoły Muzycznej pierwszego stopnia w Słubicach. Ponadto uczy się w Szkole podstawowej w Ośnie. Muzyka to największa pasja nastolatki, jednak ma ona jeszcze inne zamiłowania np. architektura wnętrz oraz kulinaria.


Czym dziewczyna zachwyciła jurorów? Oprócz fenomenalnego głosu Sara ma umiejętność interpretowania utworów. Nie jest osobą naśladującą a kreatywnie zmieniającą. Ta umiejętność jest rzadko spotykana u tak młodych osób, które głównie odtwarzają piosenki. Być może ta umiejętność jest wynikiem ogromnej wrażliwości 12-latki? W każdym razie to ona zachwyciła widzów, co dało jej szansę zostać nową zwyciężczynią programu „The Voice Kids”.