Wydrukuj tę stronę
piątek, 09 kwiecień 2021 19:59

Piers Morgan: Khloe Kardashian zasługuje na krytykę

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Piers Morgan instagram o Khloe Kardashian Piers Morgan instagram o Khloe Kardashian fot: instagram.com/piersmorgan

Khloe Kardashian od kilku dni jest ekstremalnie krytykowana w social mediach. Kłopoty zaczęły się, gdy nie edytowane zdjęcie celebrytki zostało opublikowane na instagramowym koncie jej babci bez jej zgody. Pomimo tego, że jej wizerunek odbiega od publikowanych zdjęć na koncie Khloe, to warto mieć na uwadze, że celebrytka nadal bardzo dobrze wygląda.

 

Khloe stanęła na głowie aby usunąć zdjęcie z całego internetu!

Sytuacja stała się bardziej szalona w następnych dniach, gdy Khloe oszalała na punkcie tego zdjęcia. Starała się z całych sił, aby każdy profil czy portal, który udostępnił jej nie obrobione zdjęcie, jak najszybciej je usunął. Niemniej jednak jej wysiłki spełzły na niczym. Zdjęcie zostało już obejrzane przez setki milionów ludzi, nawet pomimo siły armii Kardashianek, która nie była w stanie powstrzymać rozprzestrzeniania się feralnego zdjęcia. Khloe zaczęła robić z siebie ofiarę, tweetując długą historię o tym, jak ciężko jest jej jako członek jednej z najbogatszych i najbardziej wpływowych rodzin na świecie.

Piers Morgan zabrał głos

W tym momencie prawie każda ważna postać w mediach, która komentuje tego typu rzeczy, miała swoje zdanie - co oznacza, że ​​i słynący z kontrowersji dziennikarz, Piers Morgan musiał się wypowiedzieć na ten temat. Przypominamy, że Piers został zwolniony z koncertu w Good Morning Britain w zeszłym miesiącu po tym jak prowadził nierozważną wojnę z Meghan Markle i jej zwolennikami. Napisał obszerny post o kłopotliwej sytuacji celebrytki. „Khloe Kardashian nie jest w końcu jakąś cudownie wyrzeźbioną boginią podobną do Wenus, jest po prostu zwykłą kobietą o regularnym wyglądzie i regularnym kształcie ciała.”, pisał. “ Nie ma w tym żadnego wstydu - w ogóle - mimo to stała się bardzo bogata, udając, że jest kimś zupełnie innym i bardzo wyjątkowym” - kontynuował. Ponadto dziennikarz zarzucił Khloe kłamstwo, ponieważ celebrytka zarzekała się, że nie operowała swojego ciała, co okazało się nieprawdą. Uważa, że ludzie mają prawą ją krytykować, właśnie przez jej nieszczerość.