Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 15 luty 2021 12:21

Meghan Markle w drugiej ciąży

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Megan Markle w ciąży Megan Markle w ciąży fot:instagram.com/meghanmarkle_official

Meghan Markle wraz ze swoim mężem, księciem Harrym wczoraj ogłosili, że spodziewają się dziecka.Radosną nowinę ogłosili przez publikację zdjęcia, które opublikowali na swoim profilu na instagramie. Przypominamy, że wczoraj odbywały się walentynki co jeszcze bardziej rozczuliło fanów pary.

 

Portale donosiły o kryzysie w małżeństwie

Brytyjskie media są mocno zainteresowane każdym krokiem członków rodziny królewskiej. Nie da się ukryć, że księżna Sussex nie jest ich ulubienicą. Ostatnio aż roiło się od plotek na temat kryzysu a nawet planów na rozwód pary. Fakt, że Meghan nie zdecydowała się polecieć z mężem do Londynu na urodziny królowej Elżbiety II jeszcze bardziej podsycał te plotki. Księżna Sussex mówiła, że powodem jej decyzji jest fakt, że nie chce zostawiać małego Archiego samego, a podróżowanie z dwulatkiem nie jest łatwe. Teraz wiadomo, że jej decyzja w dużej mierze spowodowana był jej stanem błogosławionym.

Królowa Elżbieta zareagowała na ciąże Meghan

Dzisiaj królowa Elżbieta, za pośrednictwem swojego rzecznika prasowego zareagowała na ciążę księżnej Sussex. W oświadczeniu możemy przeczytać, że zarówno królowa jak i cała rodzina są zachwyceni nowiną oraz życzą im wszystkiego co najlepsze.

Przypominamy, że na początku grudnia, Markle opowiedziała o swojej tragedii - poronieniu. Księżna Sussex straciła ciąże na początku wakacji, niemniej jednak kilka miesięcy nie była w stanie publicznie o tym opowiadać. Para bardzo przeżyła tę tragedię, oboje wzięli wolne aby skupić się na wzajemnym wsparciu w tamtym trudnym czasie.