Wydrukuj tę stronę
wtorek, 09 luty 2021 21:25

Księżniczka Eugenia urodziła syna! 9 prawnuk królowej Elżbiety II

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Księżniczka Eugenia urodziła syna Księżniczka Eugenia urodziła syna fot: instagram.com/theroyalfamily

Księżniczka Eugenia od kilku lat związana jest z Jackiem Brookshbankiem, dzisiaj powitali swoją pierwszą pociechę. O 8.55 w szpitalu w Porland Eugenia wydała syna na świat. Młodzi rodzice ogłosili szczęśliwą nowinę na swoim profilu na instagramie.

 

Skromna księżniczka Yorku

Eugenia w przeciwieństwie do swojego kuzyna Harrego czy Wiliama, raczej stroni od mediów i portali plotkarskich. Prowadzi skromne życie z dala od błysków fleszy, niemniej jednak tak ważne wydarzenie jak ciąża i poród nie mogły obejść się bez udziału mediów. Ze swoim mężem poznała się w 2010 roku podczas wyjazdu na narty. Na ślubnym kobiercu stanęli w 2018 roku. Księżniczka Eugenia podczas swojego ślubu miała suknię z odkrytymi plecami. Takim wyborem chciała pokazać swoją bliznę na plecach, którą nabyła podczas operacji na skoliozę.

 IX prawnuk królowej Elżbiety II

Królowa Elżbieta, książę Filip, księżna Yorku Sara oraz państwo Brooksbank zostali poinformowani i są zachwyceni nowiną. To pierwsze dziecko księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka, pierwszy wnuk księżnej Sary i dziewiąty prawnuk królowej Elżbiety i księcia Filipa. Księżniczka i jej syn czują się dobrze - możemy przeczytać w poście na instagramie.

Niestety ale nic więcej nie wiadomo, imię dziecka nie zostało podane. Przypomnijmy, że syn księżniczki Eugenii to już dziewiąty prawnuk Elżbiety II.

żródło: https://trybunapolska.pl/celebryci