Wydrukuj tę stronę
czwartek, 08 kwiecień 2021 18:45

Fascynujące losy związku - Małgorzata Foremniak i Waldemar Dziki

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Małgorzata Foremniak i Waldemar Dziki - ich związek Małgorzata Foremniak i Waldemar Dziki - ich związek fot: instagram.com/malgorzata_foremniak_official

Małgorzata Foremniak jest znaną i lubianą aktorką. Polacy kochają ją za jej ciepłe i przyjazne usposobienie. Dodatkowo kobietę cechuje duża empatia i wrażliwość. Waldemar Dziki był natomiast fantastycznym reżyserem filmowym. Dziki niemu możemy oglądać takie produkcje jak „Kartka z podróży” czy „Pierwszy milion”. Ta para mimo wzlotów i upadków zawsze był sobie bliska.

 

Od przyjaźni do miłości

Małgorzata Foremniak i Waldemar Dziki poznali się na planie serialu „Na dobre i na złe”. Nie można powiedzieć, że było to uczucie od pierwszego spojrzenia. Początkowo łączyła ich przyjaźń. Dodatkowo Małgorzata Foremniak miała za sobą nieszczęśliwe małżeństwo z Tomaszem Jędruszczakiem, którego poznała jeszcze w szkole. Waldemar Dziki w chwili poznania Foremniak był w związku z DariąTrefankowską, z którą miał syna Wita. Co ciekawe obie panie darzyły się dużą sympatią. Jak zatem w takiej sytuacji pokochać partnera przyjaciółki? Okazało się, że związek reżysera z partnerką chylił się ku rozpadowi, zatem Foremniak i Dziki mieli szansę powoli rozniecać uczucie w swoich sercach. Tak też się stało, od przyjaźni rozpoczęła się miłość, która zakończyła się zawarciem związku małżeńskiego. Daria Trafankowska okazała się wspaniałą i wyrozumiałą osobą, ponieważ nigdy nie wypowiadała się źle ani na temat swojego ex, ani na temat jego obecnej miłości.

Miłość i rozstanie

Dziki i Foremniak wzięli ślub w 1998 roku. Swój związek przypieczętowali adopcją dwójki dzieci - rodzeństwa Milenę i Patryka. W tamtej chwili zarówno aktorka miała już jedną córkę z poprzedniego związku, jak i reżyser posiadał syna z ex związku. Para darzyła się silnym uczuciem, jednak również zdarzały się chwile trudne. Dużo obowiązków zawodowych spowodowało, że zaczęli się od siebie oddalać. Kres małżeństwu przyniósł romans Małgorzaty Foremniak i tancerza Rafała Maseraka. Para oficjalnie rozeszła się w 2011 roku, jednak zawsze wypowiadali się o sobie w samych superlatywach. Rozwiedli się w zgodzie, bez niepotrzebnych awantur i skandali. Po tym zarówno ona, jaki i on próbowali ułożyć sobie życie z innymi partnerami. Waldemar Dziki niestety przedwcześnie umarł z powodu nieuleczalnej choroby.