Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 31 maj 2021 19:31

Co łączy Matthew Perry i Courtney Cox?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Matthew Perry i Courtney Cox Matthew Perry i Courtney Cox fot: konto na Instagramie Matthew Perry

Matthew Perry i Courtney Cox to znani i lubiani aktorzy, których świat pokochał za rolę Moniki i Chandlera w serialu „Przyjaciele”. Fani produkcji mieli nadzieję, że miłość serialowa przejdzie także na grunt prywatny. Już teraz wiadomo, że na to nie ma szans!

 

Co łączy aktorów?

Serialowi Monica i Chandler byli zakochani i tworzyli udany związek. W życiu prywatnym także coś ich łączy. Okazuje się, że są to więzy krwi. Specjaliści z MyHeritage odkryli łączące ich pokrewieństwo.Genealodzy odkryli zaskakujący fakt-mianowicie aktorzy są kuzynami w 11 pokoleniu.

Dalekie pokrewieństwo, ale jednak jest

Mimo, iż aktorzy połączeni są bardzo dalekim pokrewieństwem, to sam fakt, że dwie osoby pracujące ze sobą na planie łączą więzy krwi, jest zaskakujący. Pokrewieństwo wynika ze związków ojca Matthew, Johna Bennetta Perry oraz matki Cox, Courteney Copeland.
Fani serialu niejednokrotnie doszukiwali się między nimi oznak miłości. Każde zdjęcie, które mieli razem, wywoływało falę spekulacji, ale także bardzo pozytywnych komentarzy. Aktorzy jednak nigdy nie potwierdzili romansu, a twierdzili, że łączy ich jedynie przyjaźń.