Wydrukuj tę stronę
piątek, 12 luty 2021 12:36

Britney Spears: Ojciec celebrytki stracił wyłączną kuratelę nad córką!

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Britney Spears instagram Britney Spears instagram fot:instagram.com/britneyspears

Britney Spears od lat cierpi na depresje oraz boryka się z uzależnieniem. Z tego powodu od trzynastu lat piosenkarka jest częściowo ubezwłasnowolniona, a pieczę nad całością jej majątku miał jej ojciec, Jamie Spears. Zdarzenia takie jak ogolenie przez Britney głowy, zaatakowanie fotoreportera czy ucieczka przed paparazzi z dzieckiem wiszącym na kolanach w dużej mierze przyczyniły się do takiego wyroku sądu.

 

Fani zaniepokojeni ojcem Britney

Według opinii publicznej, ojciec Britney źle sprawuje kuratelę nad majątkiem i osobą Britt. Fani oskarżają Jamiego o to, że roztrwania majątek córki, a o samą zainteresowaną nie dba. Fani wszczęli ruch #freebritney który nawoływał do oddania Britney Spears kontroli nad jej własnym życiem. Kilka tygodniu temu wyszedł film dokumentalny - Framing Britney Spears, który pokazuje cały proces przez który Britney jest w tym momencie pozbawiona wszelkich praw do swojego życia.

Rozprawa w sądzie

Britney ma zdecydowanie dość obecnego stanu rzeczy. Nie dość, że jest całkowicie pozbawiona prawa do decydowania o sobie to w dodatku, jest pozbawiona praw rodzicielskich i wszelkich kontaktów z synami. Niemniej jednak jest zalążek nadziei. Po pierwszej rozprawie, która odbyła się w sprawie zniesienia kurateli wiem już, że ojciec Britney nie posiada wyłącznego prawa do majątku córki. Będzie tylko jednym z dwóch głównych kuratorów piosenkarki, tuż obok firmy wynajętej przez Spears. Każdą decyzje będą musili podejmować wspólnie.

Zobacz jak Britney wygląda teraz 

Troszkę się naszej gwieżdzie postarzało, ale to naturalne. Ten przedziwny taniec oznacza, że jest w formie, a może nie ;)

Dla Misiaczka...Misiaczek:):D