Wydrukuj tę stronę
środa, 15 wrzesień 2021 18:10

Berno: Christiano Ronaldo znokautował kobietę!

Nokaut Ronaldo Berno Nokaut Ronaldo Berno fot: pixabay

Przed meczem Manchesteru United z Young Boys Berno obie drużyny rozgrzewały się do rywalizacji w Lidze Mistrzów. Christiano Ronaldo wykonał wtedy zabójczy strzał. Był on tak piekielnie mocny, a zarazem nieudany, że piłka uderzyła wprost w twarz stojącej poza bramkami kobiety.

Mocny cios prosto w głowę kobiety

Embed from Getty Images

Kobieta ta usunęła się na ziemię i potrzebowała natychmiastowej pomocy ratujących ją ludzi. Christiano przeskoczył barierki boiska i zaczął z bliska przyglądać się sytuacji. Kobieta przez jakiś czas była zamroczona. Leżała ona płasko na ziemi i wyglądała jakby cierpiała. Na na twarzy Ronaldo widać było strach i niedowierzanie. Ostatecznie okazało się, że wszystko jest w porządku.

Koszulka od Christiano Ronaldo dla poszkodowanej

Po całym zajściu kobieta doszła do siebie. W ramach przeprosin dostała ona koszulkę od gwiazdora Manchesteru United. Biegała ona po boisku ciesząc się i chwaląc oryginalnym prezentem. Miejmy nadzieje, że chwile grozy się opłacały. Kobieta nadal pozostaje anonimowa.

Doszło do wielkiej niespodzianki w Bernie!

Wieczorem doszło do konfrontacji lokalnej drużyny Young Boys Berno z drużyna Manchesteru United. Ronaldo pomimo wielkiego stresu i strachu związanym z wypadkiem, zaprezentwał się dobrze. Strzelił on nawet gola w 13 minucie. Ku zaskoczeniu wszystkich został on jednak zdjęty z boiska przy wyniku remioswym 1:1. Prawdziwa niespodzianka wydarzyła się w doliczonym czasie meczu. Otóż w 95 minucie zespół gospodarzy strzelił zwycięskiego gola i doszło do sensacyjnej porażki Czerwonych Diabłów